Cars Lightning McQueen Wallpaper

Cars Lightning McQueen Wallpaper (Auta)

Zygzak McQueen, samochód po przejściach na Twoim biurku

Cars Lightning McQueen Wallpaper to tapeta przedstawiająca bohatera filmu Auta. Sympatyczny samochód na biurku ucieszy dorosłych i małych fanów filmu. Zobacz pełny opis

Doskonały
9

Cars Lightning McQueen Wallpaper to tapeta przedstawiająca bohatera filmu Auta. Sympatyczny samochód na biurku ucieszy dorosłych i małych fanów filmu.

Zygzak McQueen to samochód wyścigowy pragnący za wszelką cenę wygrać zawody o Złoty Tłok. Sprawy komplikują się i upragnione trofeum oddala się coraz bardziej. Zostaje on skazany na roboty przymusowe - musi wylewać asfalt w prowincjonalnej dziurze, Chłodnicy Górskiej. Jednak dzięki temu doświadczeniu poznaje smak przyjaźni oraz staje się wrażliwy na potrzeby innych. Cars Lightning McQueen Wallpaper to elegancka tapeta ukazująca roześmianego Zygzaka McQueen w doskonałej formie.

Jeśli lubisz film Auta, ucieszy Cię zapewne możliwość umieszczenia Cars Lightning McQueen Wallpaper na biurku w komputerze. Jeśli jesteś fanem z prawdziwego zdarzenia, na pewno zainteresuje Cię oficjalna gra Cars.

Najczęściej pobierane Tapety na Mac

Więcej
Cars Lightning McQueen Wallpaper

Download

Cars Lightning McQueen Wallpaper (Auta)